MojAndroid

Už sa vám stalo, že by ste potrebovali vo svojom smartfóne miesto neustáleho vyťahovania mobilu a zapínania obrazovky vypočuť si čas ako hovorené slovo? Aplikácia Pocket Clock vám tento spôsob informovania o aktuálnom čase prináša priamo do vášho Android zariadenia.

V aplikácii  si stačí zvoliť aktivitu aplikácie stlačením tlačidla a už si môžete vypočuť aktuálny čas.

Ak si budete chcieť vypočuť aktuálny čas, stačí stlačiť tlačidlo napájania, potriasť smartfónom a hlas v aplikácii vám oznámi v anglickom jazyku aktuálny čas. Následne smartfón prejde do pôvodného stavu spánku. Aplikácia ponúka aj možnosť oznámenia času kódovaným vibrovaním.

Pocket Clock je zaujímavá aplikácia, ktorá má v istých situáciách opodstatnené uplatnenie. Privítali by sme však vynechať možnosť stlačenia tlačidla napájania, pretože mnohé smartfóny už v tomto okamihu ponúkajú pohľad na čas na uzamknutej obrazovke. Skutočne zaujímavou by sa aplikácia stala po tom, ak by bola schopná zatrasením smartfónu prebudiť telefón a následne oznámiť čas bez toho, aby bolo nutné stlačiť tlačidlo napájania.

Napriek tomu aplikáciu Pocket Clock hodnotíme ako zaujímavý počin a veríme, že v budúcnosti nám prinesie viac možností a funkcií.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

3.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+