MojAndroid

Pocket, ktorý mnohí poznáte pod menom Read It Later, bol aktualizovaný na verziu 4.2. Okrem menších zmien sa dočkal aj jednej exkluzívnej funkcie, ktorú autori nazvali “Listen”. Ide o výbornú funkciu, ktorá vám umožňuje vypočuť si všetky články, ktoré máte v tejto aplikácii uložené na offline čítanie. Okrem toho si môžete nastaviť aj štýl či rýchlosť čítania, čo prináša naozaj revolučný systém hovoreného textu, ktorý sme doteraz v zariadeniach s OS Android nevideli. Bohužiaľ, slovenčina medzi podporované jazyky zatiaľ nepatrí.

Okrem funkcie Listen sa aplikácia Pocket dočkala aj menších opráv a aktualizácií jej súčastí. Tu je kompletný zoznam zmien:

  • spravovanie odoberaných stránok už funguje na všetkých Android zariadeniach,
  • nové, vylepšené animácie pri full-screen čítaní v Readeri,
  • odobratie funkcie skracovania URL adresy v prehliadači, odteraz sa URL dá uložiť v aplikácii Evernote alebo sa dá skopírovať do schránky,
  • menšie vylepšenia prostredia a vzhľadu,
  • opravená nefunkčnosť otvárania stránok v zariadení ZTE Blade,
  • opravená prázdna obrazovka s pokynmi a nápovedou pre Android 4.1 Jelly Bean,
  • potom, ako v Readeri dlhšie podržíte tlačidlo “Read Later”, archiváciu alebo označiť ako obľúbené, si aplikácia vytvorí nový odkaz na daný článok,
  • opravené ďalšie menšie chyby a nedostatky.

Ak ste aktualizáciu na túto aplikáciu ešte nedostali, otvorte si ju vo svojom Android zariadení v Google Play Store a aktualizujte ju. Spraviť tak môžete aj pomocou nášho odkazu na Play Store nižšie. Ak aplikáciu Pocket nepoznáte, prečítajte si náš Android DUEL – Android DUEL | Pocket (Read It Later) vs. Instapaper alebo našu recenziu – MôjAndroid.sk TIP: Pocket – vylepšený Read It Later s novým dizajnom a zadarmo!.

Verzia: 6.7.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.7.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+