MojAndroid

Jedná sa pravdepodobne o najlepšiu slovenskú aplikáciu na predpoveď počasia. S touto aplikáciou budete mať počasie okolo seba vždy pod palcom a nič vás už neprekvapí. Jednotlivé funkcie sú zoradené v menu, ktoré sa nachádza vľavo. Tu nájdete aktuálne počasie, predpoveď počasia, radar, prípadne aj obľúbený Model Aladin.

Graficky je aplikácia spracovaná veľmi jednoducho a prehľadne. Všetky dôležité informácie tak budete mať na dosah ruky. V zložke aktuálne počasie uvidíte počasie vo vybraných mestách Slovenska. Nechýba ani predpoveď na ďalšie dni s množstvom užitočných informácií.

Prehľadný radar

Okrem Modelu Aladin je jednou z najlepších funkcií Radar. Ten je dostatočne detailný a obsahuje vždy presné informácie o mieste a intenzite zrážok. Jednoducho tak vidíte, či sa pri vás neformuje nejaký silnejší lejak, prípadne akým smerom sa zrážky pohybujú a akej intenzity sú. Všetko je jednoduché a prehľadné. Posúvaním prsta po časovej osi môžete krásne vidieť, kde boli zrážky v konkrétnom čase. Tento výborný radar je k dispozícii aj na domovskej obrazovke ako widget. Widget je flexibilný, takže jeho veľkosť si viete upraviť podľa seba. Odporúčame v tomto prípade použiť jednofarebné pozadie, aby bol widget lepšie čitateľný.

Model Aladin – podrobný graf o vývoji počasia

Model Aladin už asi všetci poznáte. Jedná sa o veľmi podrobný graf, ktorý zobrazuje vývoj počasia pre konkrétne mesto. Okrem samotnej teploty sa z neho dozviete aj pravdepodobnosť a intenzitu zrážok, informácie o oblačnosti, tlaku či rýchlosti a smere vetra.

Výstrahy – vždy aktuálne informácie o všetkom dôležitom

Pod záložkou s názvom výstrahy nájdete aktuálne výstrahy pre vašu oblasť. Na výstrahu ste však automaticky upozornení v notifikačnej lište bez toho, aby ste museli aplikáciu otvárať. To sa môže niekedy hodiť. S predstihom vidíte napríklad výstrahu pred búrkou alebo nárazovým vetrom. Dáta v aplikácii SHMUapp sú vždy aktuálne a najpresnejšie, aké môžete mať, pretože pochádzajú priamo zo Slovenského hydrometeorologického ústavu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Počasie s aplikáciou Weather Pro | Aplikácia týždňa
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy redakcie

14.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+