MojAndroid

Aplikácia s výstižným názvom Počasie & Radar sa pravidelne umiestňuje medzi najsťahovanejšími aplikáciami Slovákmi, ktoré zverejňujeme každý mesiac. Pochádza od nemeckých vývojárov a určite stojí za pozornosť. Jedná sa totiž o prepracovanú aplikáciu, z ktorej sa dozviete nielen aktuálny stav počasia, ale pozriete si radar, zistíte pravdepodobnosť zrážok a omnoho viac.

Prináša pohľad na aktuálny priebeh počasia v 15-minútových intervaloch, ale aj výhľad na 3 dni dopredu v hodinových intervaloch. Aplikácia sa vás pri prvom spustení opýta na mesto, v ktorom sa nachádzate, prípadne ho vyberie za vás na základe vašej aktuálnej polohy. Následne sa dostanete na obrazovku, na ktorej už pekne vidíte aktuálny stav počasia, mapu a všetko podstatné. K dispozícii je ihneď predpoveď počasia na dnes v jednotlivých hodinách s teplotami, zrážkami, silou a smerom vetra, pocitovou teplotou, tlakom a vlhkosťou.

Verzia: 4.25.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.25.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.41.2
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 4.41.2
Aktuálna cena: 2,99 €

Nachádza sa tu aj dlhodobá predpoveď počasia, ktorá je spracovaná v grafe a nechýbajú informácie o teplote, zrážkach či búrkach na nasledujúcich 14 dní.

Widgety

Aby ste boli okamžite informovaní o stave počasia, aplikácia ponúka aj widgety, ktoré si môžete pridať na domovskú obrazovku. Na výber je zo 4 druhov, ktoré sa líšia veľkosťou, ktorú na domovskej obrazovke zaberajú. Zaujímavý je najmä kruhový widget, ktorý vyzerá veľmi efektne.

Toto všetko aplikácia ponúka:

    • Výstrahy pred nepriaznivým počasím
    • Vytvorenie zoznamu obľúbených lokalít
    • Informácie o teplote morí a snehových podmienkach
    • Možnosti tvorby fotografií s počasím
    • Zákaznícka podpora v slovenskom jazyku

My sme aplikáciu, samozrejme, otestovali a páčila sa nám najmä presnosť informácií, pekné grafické spracovanie a prehľadný radar, s ktorým ihneď vidíte, kde sa napríklad nachádzajú zrážky a či mieria aj k vám. Na zahodenie nie je ani 14-dňová dlhodobá predpoveď, takže ak sa niekam chystáte v najbližších dvoch týždňoch, budete mať prehľad o počasí, ktoré vás tam bude čakať.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Počasie s aplikáciou SHMUapp | Aplikácia týždňa
Náš tip
Počasie s aplikáciou Weather Pro | Aplikácia týždňa
21.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+