MojAndroid

PLUG je nová externá batéria, ktorá sa na cestách bude snažiť nahradiť bežnú elektrickú zásuvku. Vďaka vysokej kapacite internej batérie a elektronike, dokáže na svojom výstupe generovať nielen nabíjacie napätia a prúdy pre zariadenia napájané cez USB port. Okrem nich má používateľ k dispozícii aj dvojicu bežných zásuviek so striedavým napätím, ako aj USB C výstup. To všetko napájané kvalitnými batériami Tesla s celkovou kapacitou až 48000 mAh.

plug-11

Aby ste si vedeli predstaviť, na čo všetko môže takáto batéria slúžiť, tak vedzte, že s ňou nabijete 28x smartfón, 7x tablet prípadne 3x notebook. Takto by sme mohli pokračovať v podstate donekonečna. PLUG totižto využijete pri napájaní všetkých možných zariadení, vrátane dronov, počítačov a inej elektroniky. To všetko zabalené v štýlovej a odolnej konštrukcii s rozmermi 21,8 x 14,2 cm a hrúbkou 4cm. Doplna sa PLUG nabije už do 7 hodín. Navyše, pripojiť môžete k nemu aj solárne panely, vďaka ktorým získate v podstate neobmedzený zdroj energie.

plug-9

Celé vás to v rámci kampane na IndieGoGo vyjde na 199 dolárov. Projekt už dosiahol svoju métu a je pripravený na distribúciu. Zatiaľ však presne nekonkretizuje, kedy začne rozposielať prvé kusy.

plug-8

Zdroj: indiegogo

 

17.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+