MojAndroid

Plex pomáha organizovať vaše médiá tak, že ich máte na jednom mieste. Organizuje vaše videá, hudbu, fotografie a umožňuje streamovanie do všetkých vašich zariadení. Plex je schopný katalogizovať vašu zbierku médií, no platforma je rozvetvená, ponúkne aj televízny obsah a správy. Teraz, vo verzii v7.0, dostáva podporu podcastov. To ale nie je všetko, aktualizácia zahŕňa aj prispôsobiteľnú domovskú obrazovku, ľahšiu navigáciu a mnoho ďalšieho.

Novinky v aktualizovanej verzii

Zoznam všetkých noviniek si môžete pozrieť na tomto blogu. Hneď, ako aplikáciu otvoríte, všimnete si, že veľa vecí sa zmenilo. Navigačný panel sa presunul zhora nadol. Tak to robia všetky aktuálne aplikácie a Plex nie je teda výnimkou. Môžete si nastaviť, čo sa bude a nebude zobrazovať a systém kompletne zmeniť tak, aby vám vyhovoval čo najviac.

Náš tip
Xiaomi prináša multimediálny Mi Box 4 a Mi Box 4c. Zatiaľ v Číne

Podcasty sú v možnostiach úplne navrchu, rovnako ako filmy, TV atď. Na používanie tejto funkcie dokonca nepotrebujete mať nastavený Plex server. Jednoducho vyhľadáte podcasty alebo prehľadávate databázu. Plex taktiež hovorí, že obsahuje algoritmus, ktorý sa dokáže sám učiť a tak vám poskytne obsah, ktorý by mohol byť určený priamo pre vás. Prehrávač médií získal aj možnosť meniť rýchlosť prehrávania.

Náš tip
Dokáže sa služba Otta stať slovenským Netflixom?

Podcasty sú ešte vo verzii beta, takže je možné, že sa nájdu nejaké chyby. Zatiaľ Plex dokáže iba streamovať, takže nevie súbory stiahnuť. Tieto funkcie by mali prísť v ďalšej aktualizácii.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
31.5.2018
Zdroj: plex.tv, androidpolice.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+