MojAndroid

To, že Facebook a Spotify spolupracujú, nie je žiadnym tajomstvom. Doteraz priniesli tieto dve spoločnosti rôzne vzájomné integrácie, ktoré dnes doplnili o ďalšiu novinku. Ňou je možnosť vytvárať playlisty skladieb priamo vo Facebook Messengeri. Novinka sa týka skupinových správ, v ktorých je možné vytvoriť skupinový playlist.

Funguje to naozaj jednoducho. V hociktorom skupinovom chate v Messengeri kliknite na malé tlačidlo “+” v ľavom dolnom rohu, zvoľte “Spotify” a následne môžete vytvoriť nový playlist. Následne môže každý, kto je v danom skupinovom chate, pridávať do playlistu vlastné skladby. Zaujímavosťou je, že skladby môžu pridávať aj používatelia, ktorí nemajú Spotify účet.

Náš tip
Spotify má 140 miliónov aktívnych používateľov, väčšinou sú to “neplatiči”

Novinka je vhodná najmä pri organizovaní osláv, záhradných párty, či grilovačiek. Ak ju ešte nemáte dostupnú vo Facebook Messengeri, tak si na ňu budete musieť ešte niekoľko dní počkať. Facebook však tvrdí, že by mala byť postupne dostupná pre všetkých.

Zdroj: Spotify

22.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+