MojAndroid

Spoločnosť Google v júli minulého roku potichu založila tajný fanklub pre najvernejších používateľov Pixel smartfónov. Do skupiny Pixel Superfans sa vtedy mohli dostať len fanúšikovia, ktorí od Googlu dostali pozvánku. Teraz rozširuje svoj fanklub o ďalších používateľov. Spoločnosť spustila formulár na registráciu do skupiny, čím jej existenciu oficiálne potvrdila.

Google Pixel Superfans
Foto: Google

Ako už naznačuje jeho názov, klub Pixel Superfans je určený pre ľudí, ktorí milujú zariadenia Pixel a chcú o nich vedieť čo najviac. Členovia dostanú od Googlu viacero výhod, vrátane prístupu do špeciálnej Facebookovej skupiny alebo pozvánky na súkromné udalosti, kde Google zodpovie otázky používateľov. Spoločnosť fanúšikom taktiež venuje exkluzívne produkty a možnosť podeliť sa o svoje nápady priamo s Googlom. V budúcnosti bude výhod viac, Google prvé z nich predstaví už priebehu najbližších mesiacov.

Súčasťou fanklubu Pixel Superfans sa môžu stať len používatelia z USA

Proces registrácie je jednoduchý. Vo formulári stačí uviesť svoje celé meno a e-mailovú adresu. Nie je jasné, na základe čoho Google schvaľuje a zamieta žiadosti, môžeme len predpokladať, že jednou z podmienok na prijatie je mať vo svojom Google účte aktivované aspoň jedno zariadenie Pixel.

O členstvo vo fanklube môžu momentálne požiadať len používatelia z USA, ktorí sú starší ako 18 rokov. Prihlásiť sa nemôžu taktiež novinári, vládni zamestnanci alebo zamestnanci Googlu a spoločnosti Alphabet.

Náš tip
Prihlasovanie do Google Play dovoľuje špehovanie treťou osobou. Bezpečnostná chyba to nie je

14.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+