MojAndroid

Mnohé Android funkcie už upadajú do zabudnutia, ako napríklad LED notifikácie, ktoré boli niekoľko rokov veľmi populárne. Aplikácia Pixel Pulse sa túto funkcionalitu pokúša znovu oživiť a priviesť na výslnie.

Nové smartfóny ako Pixel 3 alebo OnePlus 6T nemajú LED upozornenia, ale nová appka Pixel Pulse prináša do týchto telefónov veľmi podobnú funkciu. Aplikácia spôsobí “pulzovanie” displeja. Namiesto toho, aby obrazovka nepretržite svietila, aplikácia spôsobí naozaj “blikanie” v určitom intervale, presne ako LED notifikácie.

Používateľ si môže, samozrejme, nastaviť interval pulzovania a aplikácie, od ktorých chcete zobrazovať takéto upozornenia. Ak používateľ odblokuje platené funkcie aplikácie, môže dokonca prispôsobiť farby či ikony notifikácií. Ako bolo spomenuté, aplikácia je určená pre modely Pixel 3, Pixel 3XL a OnePlus 6T.

Verzia: 0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.5
Aktuálna cena: Zdarma
14.11.2018
Zdroj: xda-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+