MojAndroid

Spoločnosť Google je známa svojou príkladnou starostlivosťou o svoje zariadenia zo série Nexus a Pixel. Teraz prichádza ďalšia aktualizácia, ktorá obsahuje práve súbor pravidelnej mesačnej bezpečnostnej aktualizácie. Majitelia podporovaných smartfónov zo série Nexus a Pixel sa môžu už v najbližších dňoch tešiť na príchod augustovej bezpečnostnej aktualizácie.

Stredné a vysoké bezpečnostné hrozby

Náš tip
Samsung Galaxy A5 2016: Aktualizácia prináša júlové opravy aj dve zaujímavé novinky

Bezpečnostné aktualizácie spravidla nie sú veľké, avšak obsahujú šikovné nástroje, ktoré zabránia preniknutiu do zariadenia či poškodeniu dát z neznámych aplikácií tretích strán. Aktuálna augustová aktualizácia odstraňuje najmä stredné a vysoké zistené bezpečnostné hrozby. Aktualizácia tiež prináša niektoré opravy chýb a pomáha odstraňovať aj menej rozsiahle rezervy v zabezpečení smartfónu.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie.

Náš tip
Aktualizácia pre Samsung Galaxy S8 a S8+ má vyriešiť problémy s lagovaním

Pokiaľ ste nedočkavý používateľ, aktualizáciu môžete manuálne skontrolovať prostredníctvom nastavení vášho smartfónu. Poznáte smartfóny Pixel a Nexus? Ako ste spokojní s bezpečnostnými aktualizáciami na vašom smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom :-)

Zdroj: androidandme

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+