MojAndroid

Ak chcete tmavú tému v čistom systéme Android bez nadstavby, môže to byť problém. Ten by mala vyriešiť Android P aktualizácia, ktorá prinesie voľbu tmavej témy aj pre Pixel Launcher priamo od spoločnosti Google.

Náš tip
Test rýchlosti nabíjania: Nokia 8 Sirocco vs Motorola moto g6 vs Google Pixel 2 | VIDEO
Náš tip
Google Pixel 2: Google to jednoducho vie | RECENZIA

Pixel Launcher | Android P

Aktuálne je možné tmavú tému aktivovať prostredníctvom alternatívnej nadstavby alebo aplikácií tretích strán. Pixel Launcher by mal ponúkať možnosť automatickej aktivácie tmavej témy, a to v prípade dostatočne tmavej tapety. Nová funkcia by mala priniesť v rámci systému Android P štandardnú “manuálnu” možnosť voľby medzi svetlou, tmavou a aktuálnou automatickou témou.

Náš tip
Nokia 7 Plus: Pixel 2 XL za polovičnú cenu? | RECENZIA
Náš tip
Google Pixel 3: Objavili sa nové informácie o očakávanom smartfóne

Google už potvrdil informáciu o príchode funkcie do rýchlych nastavení. Stalo sa tak aj na žiadosť používateľov, ktorí ešte v marci adresovali túto požiadavku Googlu v oficiálnej žiadosti v rámci spätnej väzby. Hoci Google zatiaľ neoznámil, kedy presne funkciu prinesie, stanovisko hovorí len o “budúcom vývoji Androidu.” Predpokladom však ostáva testovanie v ďalších BETA verziách a finálny príchod v rámci novej aktualizácie na verziu Android P.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.6.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+