MojAndroid

Spoločnosť Google pravdepodobne náhodou odhalila dátum oficiálneho predstavenia očakávaného modelu Pixel 3. Ten sa objavil na jednej zo stránok spoločnosti s názvom Famebit. Google Pixel 3 by mal byť predstavený už 4. októbra 2018.

Náš tip
Google Pixel 3 bude mať zrejme rovnakého výrobcu ako iPhony

Náš tip
Google Pixel 2: Google to jednoducho vie | RECENZIA

Famebit je spoločnosť, ktorá spolupracuje s Google na poli reklamných agentúr a tvorcami obsahu. V tomto prípade bola zverejnená reklama vytvorená samotným Googlom, ktorá má propagovať Pixel 3 v Kanade. Na reklame sa objavila informácia, že tento smartfón bude predstavený práve 4. októbra.

Dátum by sedel s dátumami predstavenia starších Pixel modelov. Samozrejme, spoločnosť nezačne smartfón predávať ihneď po predstavení. Nebolo tomu tak ani pri predošlých modeloch, nebude to tak ani teraz. Dátum začiatku predaja známy nie je.

 

Možno sa jedná o hoax

Je možné, že táto informácia nebola vytvorená samotným Googlom. Je možné, že je to hoax, no v každom prípade Pixel 3 predstavený bude, je len otázkou kedy. Smartfón by samozrejme mal obsahovať výbavu hodnú  vlajkovej lode, špekuluje sa aj o výreze v displeji či kompletne bezrámikovom vyhotovení. Určite nebude chýbať čistý Android priamo od Googlu s pravidelnými aktualizáciami, ktoré zariadenia Pixel dostávajú vždy ako prvé. Tešiť sa môžeme aj na kvalitný fotoaparát, keďže ten v modeli Pixel 2 patrí medzi špičku na trhu. Cena bude pravdepodobne taktiež vysoká.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+