MojAndroid

Máte záujem o inteligentné hodinky, ale zatiaľ vás žiadna ponuka nezaujala? Potom máme pre vás skvelé správy. Na Kickstarteri môžete práve teraz podporiť nádejný projekt s názvom Pixel 2.0. Je to v podstate malá Arduino doska s 1,5-palcovým 128×128 OLED displejom. To znamená, že tento kúsok technológie môžete vložiť do hocijakého nositeľného zariadenia a ovládať ho pomocou displeja integrovanom práve na Arduino doske.

Náš tip
SuperDuino je arduino preoblečené za inteligentné hodinky či osciloskop

Za túto technológiu zaplatíte na Kickstarteri len 75$ a príde vám už v júni. Keďže sa jedná o open-source platformu, tak môžete s doskou robiť prakticky čokoľvek. Nájdete tu aj slot na microSD kartu, takže si môžete bez problémov uložiť váš obľúbený obsah. Ešte lepšou správou je, že Pixel 2.0 prekonal métu 5 000$, takže v ceste k užívateľom mu už nič nebráni.

Ako už názov naznačuje, jedná sa v poradí už o druhú generáciu tohto prototypu od Rabid Prototypes. Bude zaujímavé sledovať, ako sa projekt uchytí. Video, ktoré ukazuje Pixel 2.0 v praxi, je priložené pod článkom.

Zdroj: TechCrunch

3.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+