MojAndroid

Nie je žiadnou novinkou, keď používatelia chcú, aby sa ich starší smartfón podobal na nejakú horúcu novinku. Či už sú to nové pozadia, launchery, aplikácie, ale aj také drobnosti, akými sú navigačné tlačidlá. Tie prešli v novom Pixel launcheri grafickými zmenami a zatiaľ ich nájdeme iba na smartfónoch Google Pixel a Pixel XL. Ak ich chcete mať aj vy, a to bez potreby ROOT-u, pomôže vám aplikácia Pixbar.

Tá funguje veľmi jednoducho – vyfarbuje úseky okolo vašich súčasných tlačidiel a vytvára tak dojem, že máte skutočne tlačidlá z nových Pixelov.

Náš tip
Google Pixel: Používateľský zážitok nadovšetko | RECENZIA

Aplikácia je k dispozícii pre zariadenia s čistým systémom Android 5.0 Lollipop a novším. Vývojári sa ale snažia sprístupniť ju aj na smartfóny Sony a HTC, ktoré majú navigačné tlačidlá na displeji. Pixbar stojí v obchode Play 1,09 EUR a ide o “nevydanú” aplikáciu, ktorá môže mať nejaké bugy a nedostatky. Ak ale vyslovene túžite po navigačných tlačidlách z Pixelov, tuto si prídete na svoje.

Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: 1,09 €
Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: 1,09 €

Zdroj: Phandroid

9.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+