MojAndroid

Pixate, nástroj, ktorý pomáha dizajnérom vytvárať prototypy natívnych mobilných aplikácií sa stal súčasťou dizajnérskeho tímu Googlu. V tejto súvislosti je aplikácia Pixate Studio dostupná zadarmo pre všetkých používateľov a stiahnuť si ju môžete na tomto odkaze pre Windows aj Mac.

Hranice bezplatného používania končia v bode, keď potrebujete svoje projekty zdieľať so svojimi spolupracovníkmi. Pixate totižto ponúka zlacnenú cloudovú službu za 5 dolárov mesačne, ktorá automaticky zdieľa projekty v cloude a sprístupňuje ich iným používateľom. Ďalším plusom, ktorý prinesie spolupráca s Googlom je možnosť vývojárskeho tímu realizovať nápady, na ktoré predtým možno nemali dostatočné prostriedky. Viac o zmene programov a cloudovej službe sa dozviete na tejto adrese.

team

 

Zdroj: androidpolice

22.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+