MojAndroid

Z času na čas sa v obchode Play objaví aj slovenská Android aplikácia, ktorá nás zaujme. Naposledy to bol titul Pitný režim H2O od slovenského autora Ladislava Šeba. Ide o jednoduchú aplikáciu, ktorá má v obchode Play množstvo konkurentov. Titul Pitný režim H2O je však slovenský a dovolíme si povedať, že ide o naozaj kvalitný derivát myšlienky aplikácie, ktorá vám pripomína, aby ste pili toľko tekutín, koľko je potrebné.

Samotná aplikácia Pitný režim H2O je spracovaná v jednoduchom Material dizajne. Po spustení sa vás opýta na hmotnosť, pohlavie a dátum narodenia. Podľa nich vypočíta, koľko vody denne by ste mali vypiť. V aktuálnom stave vidíte, koľko vody ste už vypili. Jednoduchým stlačením tlačidla “+” môžete do denného pitného režimu pridať objem vody, ktorý ste aktuálne vypili. Ak ste sa dlhší čas nenapili, aplikácia vás upozorní notifikáciou na to, že by ste tak mali urobiť. Upozornenia si môžete nastaviť podľa osobných preferencií. Praktickým je aj percentuálny ukazovateľ aktuálneho stavu vášho denného pitného režimu, či objem tekutín, ktoré ste už vypili a ešte by ste v danom dni mali vypiť.

Aplikácia berie do úvahy aj aktuálne počasie a teploty, ktorým prispôsobuje denný limit tekutín, ktoré by ste mali vypiť. Okrem toho si v aplikácii môžete zadať aj množstvo dehydratujúcich nápojov (napr. kávy), ktorá pôsobí na pitný režim reverzne. Vynikajúcou funkciou je aj história, v ktorej vidíte množstvo vypitých tekutín za predošlé obdobie. Čo je však na tejto aplikácii najlepšie, je to, že je dostupná úplne zadarmo a neponúka žiadne agresívne reklamy. Ak si ju chcete stiahnuť aj vy, kliknite na odkaz nižšie.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
5.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+