MojAndroid

Pinterest patrí do prvej desiatky najväčších sociálnych sietí, kde používatelia “pripínajú” fotografie svojich obľúbených záujmov, udalostí a koníčkov na graficky jednoduchú, no pekne spracovanú virtuálnu nástenku. Patrí medzi najrýchlejšie rastúce sociálne siete a minulý rok skončila s 27,2 miliónom unikátnych návštev. Okrem individuálnych účtov, môžu byť založené aj skupiny pre rovnako zmýšľajúcich používateľov, kde svoje objavy zdieľajú spoločne. Ak patríte medzi fanúšikov tejto siete, máme pre vás dobrú správu. Len nedávno sa objavila aktualizácia jej Android aplikácie, ktorá prináša rozšírené možnosti práce práve s týmito skupinami.

pinterest

Nová verzia 1.3 po prvýkrát poskytne možnosť prijať alebo odmietnuť pozvanie do skupiny. Taktiež umožňuje používateľom pozrieť si zoznam ostatných používateľov, s ktorými ste v skupine. Aj keď táto aktualizácia nieje veľmi významná, určite niektorým ľudom spríjemní mobilné používanie. Rovnako je to aj náznak toho, že spoločnosť neustále pracuje na rozšírení siete a vylepšeniach, čomu svedčí aj aktuálne testovanie nového vzhľadu webu.

Aktualizáciu si môžete stiahnuť priamo na vašom zariadení v obchode Google Play, alebo kliknutím na náš widget nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: cnet

11.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+