MojAndroid

Sociálne siete sú fenoménom 21. storočia. Okrem Facebooku sa však na internete nachádza aj niekoľko ďalších serverov, o ktoré by ste sa mohli zaujímať. Jedným z nich je rozhodne aj pomerne mladá sieť Pinterest, ktorá slúži ľuďom ako plánovač budúcnosti či generátor inšpirujúcich grafík a poznámok. Služba bola v minulom roku preložená do viac ako 20 jazykov, ku ktorým sa dnes pridala aj slovenčina.

pinterest-logo

Okrem slovenčiny bol Pinterest preložený aj do ruštiny, turečtiny, češtiny či dokonca poľštiny. Odteraz si tak môžeme prehliadať piny (príspevky na Pinterest nástenke), či pinnerov (užívateľov Pinterestu) v materinskom jazyku. Ľudia na tejto sociálnej sieti najčastejšie zdieľajú svoje želania, zoznamy toho, čo by si v budúcnosti chceli zakúpiť, tipy na nové recepty, fotografie zaujímavého nábytku, oblečenie a všetko, čo má pre nich zmysel do budúcnosti alebo nejakú estetickú hodnotu. Hoci nie je Pinterest taký známy ako Facebook či Google+, po svete si získal už milióny fanúšikov a toto číslo časom určite porastie.

Náš tip
Pinterest: Nová sociálna nástenka je dostupná pre Android

Sociálna sieť Pinterest je okrem webstránky (www.pinterest.com) dostupná aj vo forme aplikácie pre iOS a Android. Registrovať sa môžete pomocou svojej e-mailovej adresy alebo účtu na Facebooku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Pinterest Blog

20.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+