MojAndroid

Horúcou novinkou v Google Play Store je aplikácia Pinterest, ktorá sa objavila pre Android len počas dnešného dňa. Pinterest je virtuálna nástenka, na ktorú si môžete „pripnúť“ čokoľvek, čo vás charakterizuje alebo zaujíma.

Pinterest je vlastne akési okno, kde si ostatní môžu pozrieť o vás všetko, čo im zverejníte, či už sú to fotografie, články alebo iné zaujímavosti, ktoré chcete zdieľať so svetom. Aplikácia bola pôvodne dostupná len pre používateľov Apple iPhone, neskôr bola pridaná aj pre iPad a Android.

Zdieľať môžete tak čokoľvek, s kýmkoľvek a pozrieť sa môžete aj na profily používateľov iných platforiem operačných systémov. Veríme však, že nenastane boj medzi používateľmi aplikácie, ako to bolo v prípade aplikácie Instagram. Aplikácia je dostupná v Google Play Store.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Pinterest

15.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+