MojAndroid

Ak ste fanúšikmi angličtiny a hier v obchode Play, tak ste zrejme už narazili na titul Draw Something. Jedného času vyvolal vo svete ozajstnú mániu, ktorá sa dostala aj na naše územie. Hádať anglické slová na základe kresieb nie je vôbec jednoduché, no o to väčšia výzva to je. Motiváciou štúdia OMGPOP, ktoré stojí za vývojom tohto titulu, bola hra Pictionary. A tá sa konečne dostala do obchodu Play.

Niečo však nie je v poriadku a hra Pictionary nám lezie poriadne na nervy. Po toľkých rokoch, čo mohli vývojári pracovať na jej mobilnej verzii, priniesli do obchodu Play toto? Pictionary síce ponúka zaujímavý herný režim, no tam to končí. Nie je dostupný multiplayer pre Google kontakty, po každom kole sa vám zobrazuje reklama a in-app nákupy dokonca fungujú trojitou menou – za reálne peniaze si kúpite diamanty, za diamanty virtuálne peniaze, a za virtuálne peniaze konečne nejaké doplnky do hry. A ešte aj pri ich použití musíte čakať na vypršanie “čakacej doby”.

Náš tip
Quick, Draw! je nová minihra s umelou inteligenciou od Googlu

Celkovo je Pictionary rozhodne zaujímavou Android hrou, no má toľko nevýhod, že sme ju po vyskúšaní hneď odinštalovali. Ak ste fanúšikom Draw Something, tak tento titul aspoň vyskúšajte. Možno sa vám bude páčiť viac ako nám. A nakoniec, je zadarmo, takže sa vyskúšanie nič nedáte. My však ostaneme verní radšej klasike v podobe DS.

Verzia: 1.28.1
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.28.1
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
29.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+