MojAndroid

Startup Kickstarter už pre priaznivcov našej stránky nie je žiadnou neznámou, neprebádanou oblasťou. V minulosti sme vás informovali o niekoľkých projektoch, ktoré sme aj my v redakcii MôjAndroid.sk podporili. Teraz je tu však ďalší z projektov, ktoré potrebujú všeobecnú podporu na svoje realizovanie a tým projektom je tvorba univerzálneho gamepadu  pre smartfóny.

Univerzálny gamepad pre smartfóny je určený pre široké spektrum smartfónov, ktoré tento doplnok premení na hernú konzolu. Herné príslušenstvo má názov PhoneJoy Play a cieľovou sumou na realizovanie celého projektu je 50 000 amerických dolárov.

PhoneJoy Play sa prispôsobuje veľkosti zariadenia tak, že sa dá jednoduchým spôsobom vysúvať po lište. Aj keď sa zdá, že PhoneJoy Play nebude nasledovať klasické herné konzoly, jeho výhoda spočíva v tom, že je univerzálnym zariadením, ktoré podporuje širokú škálu smartfónov. Rozmery zariadenia sú pri plnom využití možností 255 mm šírka a 37 mm hrúbka. Podporované sú smartfóny, ktorých dĺžka nie je väčšia ako 153 mm.

PhoneJoy Play je momentálne na úrovni 10 796 USD od 200 podporovateľov a do konca ostáva ešte 29 dní. Ak podporíte projekt 50 USD, tak PhoneJoy Play získate, v prípade úspechu projektu, už počas apríla 2013.

Zdroj, foto: Kickstarter

6.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+