MojAndroid

Prenos súborov zo starého zariadenia na nové býva často veľmi náročné. Mnohí výrobcovia ale majú vlastný nástroj, ktorý vám ale často pomôže s presunom dát zo zariadenia konkrétnej značky na zariadenie od toho istého výrobcu. Huawei teraz ale zverejnil vlastný nástroj Phone Clone, ktorý dokáže kopírovať dáta aj z iných zariadení do nového Huawei smartfónu.

Aplikácia umožní kopírovanie kontaktov, správ, fotografií, videí, hudby a aplikácií z Android smartfónu do nového Huawei zariadenia. Z iPhonov môžete skopírovať bez problémov kontakty, fotografie a videá. Ak kopírujete dáta z Huawei na Huawei, skopírovať môžete aj také detaily, ako dáta aplikácií, nastavenia, budíky, poznámky, záložky v prehliadači či usporiadanie ikon na domovských obrazovkách.

Toto všetko je k dispozícii úplne zadarmo a pri hodnotení 4,7/5 usudzujeme, že aplikácia aj bez problémov funguje. Ak ste novým majiteľom Huawei smartfónu, alebo sa chystáte takéto zariadenie kúpiť, určite myslite na to, ako vám môže aplikácia Phone Clone pomôcť pri nastavovaní nového telefónu. Na kopírovanie súborov totiž využíva Wi-Fi pripojenie, a tak je prenos veľmi rýchly a bezproblémový.

Verzia: 8.0.0.305_OVE
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.0.0.305_OVE
Aktuálna cena: Zdarma

10.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+