MojAndroid

Smart televízory značky Phillips využívajú operačný systém Android TV od Googlu a tak možno prekvapí informácia, že je pre nich dostupná aplikácia od konkurenčnej spoločnosti Apple. Je ňou streamovacia služba Apple TV+, ktorá ponúka ocenené seriály, filmy a dokumenty od tých najkreatívnejších tvorcov na svete.

Phillips smart televízor | Foto: Phillips.sk

Apple TV+ ponúka množstvo originálnych seriálov a filmov

Dostupnosť aplikácie oznámila spoločnosť TP Vision v tlačovej správe. Aplikácia by mala byť dostupná na televízoroch Philips s Android TV v Európe, Ázii, Afrike a Južnej Amerike. Predplatitelia služby Apple TV+ vďaka nej získajú prístup k originálnym seriálom od Applu ako „Ted Lasso,“ „The Morning Show,“ „For All Mankind“ či „Servant“, alebo filmom ako „Greyhound,“ „Palmer“ a „Wolfwalkers“.

Som nadšený, že momentálne môžeme pridať Apple TV+ – jednu z najlepších streamovacích služieb – na našu Android platformu. Vďaka oceňovanej technológii spracovania obrazu a jedinečnej funkcii Ambilight ponúkneme používateľom obsah Apple TV+ v tej najvyššej obrazovej a zvukovej kvalite.

Martin Smelt, CMO Europe v rámci spoločnosti TP Vision

Zákazníci taktiež získajú prístup ku kanálom ako STARZPLAY, Acorn TV, a Noggin. Dostupné sú v online aj offline režime, bez reklám, aj zo záznamu, priamo v aplikácii Apple TV. Vďaka funkcii Family Sharing je možné zdieľať predplatné Apple TV až pre 6 členov rodiny. Zákazníci tiež získajú personalizované a starostlivo vybrané odporúčania, ale aj prístup do knižnice zakúpených filmov a seriálov od Apple.

Na nových smart televízorov Phillips by mala byť aplikácia dostupná automaticky na domácej obrazovke

Majitelia nových tohtoročných modelov televízorov Philips nájdu aplikáciu Apple TV predinštalovanú na domácej obrazovke ich smart televízoru. Zákazníci so staršími modelmi televízorov Philips so systémom Android TV 8 a vyšším si budú môcť aplikáciu Apple TV pridať do zoznamu obľúbených aplikácií v obchode Google Play.

Zákazníci si môžu predplatiť Apple TV+ cez aplikáciu Apple TV na televízoroch Philips, cez Apple zariadenia alebo cez stránku tv.apple.com za 4,99 eur mesačne so sedemdňovou skúšobnou dobou zadarmo. Predplatné sa automaticky obnovuje, kým nebude zrušené. Platia obmedzenia a ďalšie podmienky.

Náš tip
Recenzia Redmi Note 10 5G: Cenovo dostupná novinka s 5G

 

 

 

 

 

12.6.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+