MojAndroid

Philips dnes predstavil trojicu dokovacích staníc s reproduktormi určené pre zariadenia so systémom Android-tieto nesú názov AS111, AS351 a AS851. Kľúčovou vlastnosťou pre pripojenie všetkých druhov Android zariadení je špeciálny micro USB konektor, ku ktorému je možné pripojiť telefón alebo tablet v horizontálnej ale aj vertikálnej polohe. Zvuk sa prenáša prostredníctvom Bluetooth pripojenia, takže telefón nemusíte mať neustále pripojený k Fidelio reproduktorom cez micro USB konektor – ten slúži aj na dobíjanie batérie.

Spoločnosť taktiež vytvorila špeciálnu aplikáciu, ktorá ponúkne niekoľko funkcií ako napríklad vyhľadávanie nových skladateľov, hudobných štýlov a shopnosť prehrávať vašu hudobnú zbierku ale aj webové médiá.

AS851 ponúkne výkon 30W RMS a špeciálny systém pre hlbšiu reprodukciu basov. A351 je určený pre domáce použitie, no vďaka možnosti napájania batériou ho môžete zobrať aj na cesty. Ponúka technológiu zvýraznenia basov a celkový výkon 10W RMS. Posledný model AS111 je kompaktný dokovací reproduktor s 360° dizajnom, ktorý ponúka všesmerovú reprodukciu zvuku.

Zdroj: androicommunity.com

2.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+