MojAndroid

Spoločnosť Philips sa vo svete inteligentných zariadení preslávila najmä svojimi inteligentnými žiarovkami Philips Hue, ktoré patria k tomu najlepšiemu, čo v tomto segmente zariadení nájdeme. Celý inteligentný systém nepozostáva iba zo samotnej žiarovky, ale veľkú časť práce vykonáva aj aplikácia. Tá sa teraz dočkala svojej druhej generácie a prináša niekoľko zaujímavých vylepšení a noviniek.

Aplikácia ponúka vylepšený dizajn a ovládanie, vďaka čomu by malo byť to pravé nastavenie žiaroviek ešte jednoduchšie. Pribudli zaujímavé príkazy, pomocou ktorých môžete ovládať napríklad aj všetky žiarovky v domácnosti iba jedným stlačením príslušného tlačidla. Ďalšou novinkou sú časovače pre žiarovky, vďaka ktorým si môžete nastaviť ich automatické zapnutie, vypnutie, stlmenie či zmenu farby v konkrétnom čase.

Ak sa budete hrať s farebným nastavením žiaroviek, pomôže vám aj vylepšená funkcia nastavenia, vďaka ktorej bude vždy vybratých päť najvýraznejších farieb, vďaka čomu dosiahnete vždy to najzaujímavejšie osvetlenie. Okrem toho nechýbajú ani funkcie Doma a Preč, vďaka ktorým budete vedieť žiarovky vo vašej domácnosti ovládať aj na diaľku a budete mať vždy pod kontrolou osvetlenie vo vašej domácnosti. Aplikácia je už teraz k dispozícii na stiahnutie v obchode Play, pričom nejde o aktualizáciu pre pôvodnú aplikáciu, ale úplne nový titul, ktorý vám prinesie ešte lepšie ovládanie inteligentných žiaroviek vo vašej domácnosti.

Verzia: 2.19.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.19.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central

30.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+