MojAndroid

Najlepšie auto roka sa spojilo s najobľúbenejšou taxi službou

Ľudia, ktorí si v Bratislave objednali obľúbený taxík od Hopinu, ostali poriadne zaskočení. Vyzdvihlo ich totiž európske auto roka 2017. Nové SUV, Peugeot 3008, v ktorom si mohli jazdu mestom vychutnať celkom grátis. Po príjemnom šoku z taxíku, na aký nie sú zvyknutí, nasledoval ďalší. V aute ich prekvapil známy tanečník Laci Strike, ktorý ich celou jazdou sprevádzal.

TAXI užili jazdu roka

Tak ako ľudí prekvapil Laci, sediaci vedľa taxikára, tak ich prekvapil aj samotný Peugeot. Kto by si nechcel sadnúť do taxíka s luxusnými masážnymi sedadlami, či panoramatickou strechou? Aj vďaka nej mohli zákazníci v aute roka vidieť Bratislavu z inej perspektívy. Aj tí, zvyknutí na prémiové značky áut, boli príjemne prekvapení. Oceňovali dynamický dizajn, komfort a unikátne technológie v tejto novinke na trhu. Mimoriadne sa páčil menší, kompaktný, športový volant, vďaka, ktorému je na palubovku oveľa lepší výhľad. Taxíkári z Hopinu mali problém presadnúť naspäť do svojich tátošov, ocenili výbavové vychytávky a skutočne nízku spotrebu. Pozrite sa, ako si ľudia s Lacim užili jazdu roka.

Bez čoho si auto roka nedokáže predstaviť väčšina žien?

Dámy počas jazdy autom roka potvrdili, že bez automatickej prevodovky si za volant nesadnú. Tá v Peugeote 3008 ich naozaj zaujala, najmä plynulosťou preraďovania a moderným prevedením pripomínajúcim joystickMužov zaujali unikátne digitálne budíky s možnosťou personalizácie, keď si vodič sám môže navoliť, čo sa mu na displejoch zobrazí.

Prvé SUV v histórii s titulom auto roka

Auto očarilo rovnako aj odbornú verejnosť. Francúzska automobilka získala titul auto roka už druhýkrát za posledné tri roky. Toto ocenenie sa pridalo k vyše 20 ďalším cenám, ktoré 3008-čka získala. O jej kvalitách nesvedčia len ceny, ale aj fakt, že si ju v Európe objednalo už vyše 100 000 zákazníkov. Ak ste akciu bezplatnej jazdy s Autom roka premeškali, zoznámiť sa s ním môžete u najbližšieho predajcu Peugeot.

11.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+