MojAndroid

Najlepší slovenský cyklista a štvornásobný držiteľ zeleného dresu z Tour de France Peter Sagan sa vo štvrtok 6. augusta 2015 stretne so slovenskými fanúšikmi na Magio pláži v Bratislave. Spoločne tak môžu osláviť jeho úspech na najprestížnejších cyklistických pretekoch sveta. Zároveň je to jediná a exkluzívna možnosť dostať sa k Petrovi bližšie.

Deň s Petrom Saganom na Magio pláži začne o 9.00 h. Fanúšikov čaká bohatý sprievodný program, vrátane autogramiády:

  • 9:00 Začiatok podujatia
  • 9:30 Príchod Petra Sagana
  • 11:00 Moderovaný program na pódiu
  • 12:00 Autogramiáda
  • 13:00 Koncert skupiny Replay
  • 16:00 Ukončenie podujatia

Počas trvania celého podujatia čakajú na návštevníkov pláže a fanúšikov Petra Sagana interaktívne a zábavné aktivity. Chýbať nebudú súťaže pre dospelých i deti o tričká a cyklistické fľaše s nápisom S4GAN.  Pripravené bude samostatné pódium a celý program bude prenášaný aj na veľkoplošné obrazovky, aby nikomu neunikol žiadny dôležitý moment. Posilnené budú tiež občerstvovacie kapacity.

Na špeciálnej zelenej plachte s nápisom „Ďakujeme S4GAN“ bude možné Petrovi zanechať odkaz. Telekom pripravil pre Petra Sagana aj prekvapenie vo forme vystúpenia jeho obľúbenej hudobnej skupiny.

Zdroj: tlačová správa

31.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+