MojAndroid

Herný titul Perfect Align – Reaction Game od CouchCompetitive prináša do Obchodu Play zaujímavú výzvu pre všetkých obľúbencov reakčných mobilných hier. Ide konkrétne o titul z kategórie Indie hier a dokonale otestuje vaše rýchle reakcie, trpezlivosť či šikovnosť. Úspech v tejto hre je založený predovšetkým na vašej presnosti.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 19. týždeň 2017

V rámci hry sa pohybujete po prostredí na obrazovke určitým objektom. Vašou úlohou je dotknúť sa obrazovky práve v momente, keď narazíte na rovnaký objekt, aký práve “prenášate.” Je pomerne jednoduché naučiť sa samotný postup hrania. Oveľa ťažšie je však následne reálne prekonávanie levelov, kde náročnosť a rýchlosť postupne stúpa.

Náš tip
Vyskúšajte zľavnené pestré Android hry od herného štúdia Noodlecake

Hra ponúka tiež zdieľanie vašich úspechov online. Svoje sily si môžete zmerať s ostatnými hráčmi v denných či celosvetových rebríčkoch. Perfect Align si môžete stiahnuť do svojho Android smartfónu zadarmo aj vy prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
19.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+