MojAndroid

Spúšťanie aplikácií v systéme Android je také jednoduché alebo zložité, aký launcher používate. Nie je nič jednoduchšie ako úplne zmeniť vzhľad a funkcie systému. To ponúka aj aplikácia Peek Launcher, ktorá sa na spúšťanie aplikácií pozerá úplne inak ako podobné tituly.

Aplikácia má dve hlavné časti – prvou je neustále zobrazená číselná klávesnica, pomocou ktorej môžete spustiť akúkoľvek aplikáciu vo vašom smartfóne. Druhou časťou sú aplikácie v hornej časti obrazovky, ktoré sa zobrazujú podľa toho, aké tituly by ste v danom čase možno chceli využiť.

Aplikácia k tomu používa inteligentné učenie vašich zvykov, ktoré kombinuje s dostupnými informáciami z telefónu. Podobnú funkciu ponúkajú aj iné launchery, ale kombinácia s numerickou klávesnicou je skutočne zaujímavá.

Okrem toho aplikácia ponúka aj klasické menu s aplikáciami a šikovnú funkciu, vďaka ktorej môžete využiť skratky v ikonách s aplikáciami ako na Androide Nougat. Stačí podržať a potiahnuť na ikone hore/dole podľa vašej preferencie a zobrazia sa skratky v kompatibilných aplikáciách, vďaka ktorým môžete priamo z domovskej obrazovky vykonávať niektoré špeciálne funkcie v danej aplikácii. Peek Launcher je v obchode Play k dispozícii zadarmo a neponúka ani žiadne in-app nákupy, takže ak vás tento koncept zaujal, môžete aplikáciu vyskúšať bez akýchkoľvek obmedzení.

Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

3.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+