MojAndroid

Ako sme vás niekoľko dní dozadu informovali, na trhu sa objavili Android hodinky Pebble, ktoré sa môžu stať užitočným nástrojom pre všetkých používateľov – športovcov. Dnes je už známe, že dopyt po týchto hodinkách je tak vysoký, že výrobca má objednávky na ďalších 5 mesiacov dopredu. Navyše, Pebble inteligentné hodinky získali prvého partnera v podpore aplikácie RunKeeper.

„Keď nás Pebble oslovilo s integráciou RunKeeper aplikácie, boli sme touto myšlienkou nadšení. Vieme, že mnohí používatelia hľadajú vždy nejakú cestu k tomu, aby si udržali kondíciu a mohli ju jednoduchšie sledovať a s integráciou RunKeeper aplikácie do Pebble nebudete musieť už viac vyťahovať telefón z vrecka. Stačí použiť hodinky a budete vidieť a vedieť všetko, čo vás zaujíma,“ píše sa na blogu RunKeeper.

Okrem toho, Pebble láme rekordy aj v tom, koľko tieto hodinky získali z podpory používateľov na vývoj a výrobu. Teraz sa toto číslo pohybuje na úrovni 8 miliónov amerických dolárov a podporiť môžete aj vy, na základe princípu zaplať teraz, doručíme neskôr.

Na záver pre všetkých športu chtivých nadšencov Androidu: cena Pebble hodiniek by sa mala vyšplhať na úroveň 115 amerických dolárov (87,5 €) a dostupné by mali byť opäť niekedy v priebehu septembra.

Zdroj: RunKeeper, Kickstarter

4.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+