MojAndroid

Najčítanejší slovenský počítačový magazín PC REVUE pripravil štvrtý ročník úspešnej výstavy notebookov, ultrabookov, tabletov, smartfónov, mobilných zariadení, spotrebnej elektroniky a iných IT produktov na Slovensku Notebook EXPO.

logo_notebook_expo

 

Štvrtý ročník Notebook EXPO sa bude niesť v duchu mobilných, najmä konvertibilných zariadení. Na výstave sa predstavia všetci známi výrobcovia týchto zariadení, predajcovia rôznorodého príslušenstva, nebudú chýbať ani produkty z oblasti spotrebnej elektroniky, softvéru a telekomunikácií. Na výstave sa uskutoční aj niekoľko slovenských produktových premiér. Ani tento rok nebudú chýbať novinky z výstavy CES v Las Vegas, MWC v Barcelone a CeBIT v Hannoveri.

notebook-expo-tlacovka-4

Notebook EXPO vám prinesie nezabudnuteľné zážitky. Priamo na výstave budete mať možnosť naživo vidieť crash test notebooku Fujitsu a telefónu Sony Xperia Z. Budete si môcť vyskúšať extrémnu jazdu v profesionálnom jazdeckom simulátore a nezabudli sme ani na skutočných hráčov. Na Notebook EXPO sa uskutoční kvalifikácia a finále jedinečného slovenského turnaja v Trackmanii 2, ktorého víťaz si odnesie notebook Dell.

Tento rok sa na Notebook EXPO postaráme aj o nežné pohlavie. Pripravili sme špecializovaný dámsky klub, kde sa všetkým dámam budú venovať naši odborníci. Budú si môcť vyskúšať nové spôsoby líčenia, predlžovanie vlasov, nové 3D mihalnice a iné. Po skrášľovacích procedúrach ich aj odfotíme a fotku si odnesú domov na pamiatku.

notebook-expo-tlacovka-1

Postaráme sa aj o vaše ratolesti. Pripravili sme pre ne detský kútik s veľkým množstvom rôznorodej zábavy. Vaše deti budú po celý čas pod odborným dohľadom a vy sa budete môcť nerušene venovať zaujímavostiam na výstave. Pripravená je aj relaxačná zóna, množstvo súťaží a sprievodných aktivít.

Na výstave sa budete môcť stretnúť a porozprávať aj s redaktormi PC REVUE, okrem šéfredaktora Ondreja Macka bude prítomný aj jeho zástupca Jozef Orgonáš, ako aj Michal Reiter, Peter Hucík, Roman Kadlec, František Urban, Ondrej Perešíni a ďalší. Redaktori PC REVUE budú počas celej výstavy k dispozícii návštevníkom v poradenskej sekcii, kde radi zadarmo poskytnú odbornú pomoc, cenné rady a pomôžu návštevníkom vyriešiť technologické problémy.

notebook-expo-tlacovka-3

„Po úspešnom treťom ročníku a pozitívnom ohlase čitateľov sme ani nemali inú možnosť ako zorganizovať ďalší ročník tejto výstavy. Hneď po skončení tretieho ročníka sme mali množstvo záujemcov o účasť na pokračovaní. Opäť chceme návštevníkom výstavy priniesť najnovšie informácie zo sveta IT a ukázať, že informačné technológie nie sú iba pre špecialistov, ale dokážu spríjemniť život každému jednému z nás,“ uviedol Ondrej Macko, šéfredaktor PC REVUE.

„V PC REVUE sa neustále snažíme vzdelávať verejnosť v IT oblasti. Výstava Notebook EXPO, ktorú organizujeme, si kladie za cieľ ukázať ľudskú tvár informačných technológií a hovoriť o nich s ľuďmi v bezprostrednom kontakte. Notebook EXPO sme tentoraz premiestnili do novej budovy Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Mlynskej doline. Urobili sme tak hlavne pre väčší priestor. Teraz máme oveľa väčšie možnosti organizovať sprievodné akcie a umožniť návštevníkom účasť na zaujímavých prednáškach. Zároveň je tu možnosť bezplatného parkovania a miesto je dostupné prostredníctvom MHD. Navyše v deň konania bude zadarmo premávať osobitný autobus,“ dodáva Macko.

notebook-expo-tlacovka-6

Veľkým lákadlom pre návštevníkov sú výnimočné akcie a ceny, ktoré mnohí výrobcovia ponúknu pri príležitosti tejto jedinej výstavy svojho druhu na Slovensku. Ešte pred výstavou prebieha súťaž o unikátny ASUS VivoBook 15,6″. Čitatelia ju nájdu v marcovom a aprílovom vydaní magazínu PC REVUE, ako aj na stránkach www.notebookexpo.sk.

Na Notebook EXPO si návštevníci budú môcť kúpiť tričká so štýlovými motívmi PC REVUE, ako aj nálepky na notebook. Pripravené sú aj výhodné akcie na predplatné magazínu PC REVUE exkluzívne iba počas výstavy.

Okrem toho na účastníkov čaká bohatý sprievodný program. Výstava je spojená s prednáškami o novinkách, nových technológiách použitých v prenosných počítačoch, bezpečnosti, mobilnej komunikácii či iných populárnych témach. Spomenieme azda tie, ktoré nemôžete vynechať: prednášku šéfredaktora magazínu PC REVUE Ondreja Macka o najnovších trendoch a produktoch či redaktora Michala Reitera o trendoch v oblasti smartfónov, prípadne prednášky odborníkov zo spoločností Microsoft, Intel, ESET, Sony, Canon a ďalších. Predstavené budú horúce novinky, ktoré priniesli svetové výstavy počítačov a spotrebnej elektroniky v posledných mesiacoch.

Výstava Notebook EXPO sa koná už 13. apríla 2013 v novej budove Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave.

 

Vstupné:

  • Vstupenky sa dajú zakúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal.
  • Cena: 2,99 € – bežné vstupné; 1,99 € – zľavnené vstupné
  • Vstupenky sa budú dať zakúpiť aj v deň konania výstavy priamo na mieste. Cena: 7 €
  • Všetci predplatitelia PC REVUE dostali vstupenku na podujatie v marcovom čísle zadarmo.

 

Partneri:

  • Generálny partner: Microsoft
  • Hlavní partneri: Canon, ESET, Sony
  • Partneri hernej sekcie: Dell, Intel
  • Reklamný partner: Telekom
  • Partneri: Acer, Asus, Belkin, Canyon, ColorWay, Creative, Epson, EuroKontakt, Fujitsu, Genius, HP, Lenovo, Logitech, Panasonic, Philips, Prestigio, RRS, Samsung, Toshiba
  • Mediálni partneri: Akzent Media, Auto motor a šport, Europa2, Infoware, ITNews.sk, Playzone, Quark, Sector.sk, Zoznam.sk
6.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+