MojAndroid

PayPal počnúc včerajškom spustil novú službu pre svojich zákazníkov – platbu odtlačkom prsta. Tá sa dá realizovať cez smartfón Samsung Galaxy S5 a podpornú aplikáciu prináša PayPal aj pre novú generáciu inteligentných hodiniek Gear od Samsungu – Gear 2, Gear 2 Neo a Gear Fit.

Náš tip
Recenzia | Samsung Galaxy S5 – nekorunovaný kráľ galaxií

Ku novej službe vytvoril PayPal špeciálnu aplikáciu, ktorá je dostupná na stiahnutie v obchode Samsung App Store. Priamo cez aplikáciu môžu zákazníci objednávať a platiť za tovar, čo im umožní priame prepojenie s ich PayPal účtom a zabezpečenie formou odtlačku. Novinka od PayPalu je dostupná v 25 krajinách sveta a čoskoro sa bude rozširovať. Či je dostupná aj na Slovensku zatiaľ nevieme, no budeme vás o tom informovať. Ako samotné aplikácie fungujú, si môžete prezrieť na nižšie priložených videách.

http://www.youtube.com/watch?v=XBLdOIRSvQU

http://www.youtube.com/watch?v=Dy9fv4U3L60

Zdroj: PayPal

12.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+