MojAndroid

Po tom, ako sa Celeste Buckingham, Lukáš Latinák a Braňo Bystriansky zapojili do dobročinnej aktivity Orangeu, prichádza ďalšie prekvapenie. Poďakovanie a odvážny sľub zverejnil aj generálny riaditeľ Pavol Lančarič.

Všetko to odštartovala Celeste Buckingham, keď sa pred pár týždňami rozhodla podporiť dobročinný rozmer vianočnej kampane Orangeu nečakaným minikoncertom v autobuse. Ten sa rozhodla zorganizovať, ak sa podarí prekročiť 10 000 eur, ktoré Orange prispeje do programu Darujte Vianoce vďaka nákupom svojich zákazníkov. Podarilo sa. Pár dní na to sa k nej pridali známi herci Lukáš Latinák a Braňo Bystriansky. Jej výzvu navýšili a sľúbili, že ak sa Orangeu vďaka jeho zákazníkom podarí dosiahnuť sumu 20 000 eur, ktorá poputuje na pomoc ľuďom v núdzi, rozdajú v uliciach 20 kíl medovníkov. Expresná reakcia generálneho riaditeľa Orangeu na seba nenechala dlho čakať:

„Celeste, Braňo, Lukáš musím sa priznať, že som skutočne nadšený, že vás oslovila naša vianočná charitatívna aktivita a najmä ako ste sa k nej pridali. A preto som sa rozhodol, že sa k vám pridám aj ja. V autobuse, síce, spievať nebudem, ale rozhodol som sa pre niečo iné. Ak sa nám podarí spolu s našimi zákazníkmi prekročiť hranicu 25 000 eur, ktorými prispejeme na krajšie Vianoce, tak namiesto 20 kíl rozdáme 30 kíl medovníkov a pôjdem ich do ulíc rozdať spolu s vami. Vidíme sa?“

Aktuálna suma, ktorou prispieva Orange do grantového programu Darujte Vianoce, je 23 582 eur a ešte stále nie je finálna. Do grantového programu Darujte Vianoce prišlo ku dnešnému dňu množstvo žiadostí o podporu. Preto sa Orange rozhodol predĺžiť obdobie, počas ktorého pripíše do programu 50 centov za každý paušál, internet, televíziu alebo inú službu, ktorú si zákazníci objednajú. Prispievať bude až do 6.12.

Sledujte s nami, či nakoniec bude Pavol Lančarič rozdávať medovníky v uliciach a aká bude finálna suma, ktorá na Vianoce poteší tých, ktorí to najviac potrebujú. 

Viac informácií o výzve nájdete tu: http://www.orange.sk/darujemevianoce.

Zdroj: tlačová správa

1.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+