MojAndroid

Ak ste si obľúbili sociálnu sieť Twitter, mohla by sa vám zapáčiť aplikácia Tweet Lanes, ktorá ponúka zaujímavú alternatívu k oficiálnej aplikácii sociálnej siete Twitter. Tweet Lanes ponúka plnohodnotný zážitok z Twitteru a predpokladáme, že v budúcnosti sa ešte viac priblíži k „čistému zážitku“ zo sociálnej siete Twitter. Tweet Lanes je určený pre zariadenia s Androidom 4.0 a vyšším, teda môžete ho používať už aj na Androide 4.1 Jelly Bean.

Aj keď vývojár sľubuje čistý zážitok z čistého Twitteru, v aplikácii neexistujú vlastné nastavenia, čo predpokladáme, že vývojár doplní v ďalších verziách a aktualizáciách. Tweet Lanes bol navrhnutý tak, aby spĺňal prísne podmienky dizajnu operačného systému Android.

V ponuke sú aj ovládacie prvky, ktoré ponúka Android. Rýchlu navigáciu zabezpečia tlačidlá hlasitosti. S viacnásobným výberom si môžete poslať viac tweetov naraz. Tweet Lanes ponúka aj automatický náhľad na vaše fotografie a videá. Navyše, nenájdete tu tlačidlo „Nový Tweet“, ale tzv. Tweet Box, ktorý ponúka používateľovi naplnenie všetkých potrieb ohľadne „čvirikania“ na Twitteri.

Vývojár sľubuje, že pokiaľ si Tweet Lanes nainštalujete teraz, a udržíte si ho v Android zariadení, všetky budúce verzie a aktualizácie budete mať zadarmo. Nie je totiž vylúčené, že niekedy v budúcnosti sa z aplikácie Tweet Lanes stane platená aplikácia.

Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store aplikácia Tweet Lanes

11.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+