MojAndroid

Parlamentné voľby sú tu už o pár dní a my sme svedkami čoraz väčších súbojov medzi politickými stranami. Mnohé strany známe z predošlého obdobia zvolili nové taktiky, ako osloviť prvovoličov.

Najnovšie strana SMER-SD svoju novú kampaň pod menom Nový Smer prezentovala hlavne v štýle, ktorý imponuje mladým. To, či takéto spôsoby aj fungujú, ukáže len samotný výsledok volieb. Každopádne Robert Fico ako predseda spomínanej strany predstavil hru Uteč Babi!, kde je vašou úlohou ochrániť babku pred okrádajúcim Andrejom Kiskom.

Odpoveď na nedávne rokovania

Celá hra má veľmi jednoduchý princíp. Klikaním získavate lieky potrebné na to, aby ste babku na vozíčku ochránili pred Kiskom. Ten sa snaží v hre babičku okradnúť.

Hra Uteč Babi! za sebou ukrýva nedávny príbeh z prostredia slovenskej vlády. Nedávno totiž zasadla vo veci zvýšenia dôchodkov či zrušenia diaľničných známok v zrýchlenom legislatívnom konaní. Na to pohotovo reagoval Robert Fico:

Zatiaľ si môžete zahrať túto hru a zachrániť dôchodky našich rodičov pred Kiskom.” 

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a zahrať si môžete aj hru s názvom Uteč Fico. Princíp je rovnaký, dokonca aj samotná hra. Jediným rozdielom je, že babička na vozíku je Róbert Fico a naháňa ho Igor Matovič.

Už v minulosti sa objavili niektoré hry s politickou tematikou. Dokonca aj s Robertom Ficom, a to napríklad titul Hranol zabil mačku. V každom prípade titul Uteč Babi! si môžete zahrať na počítači, prípadne je možné stiahnuť si ju z Obchodu Play.

Z ďalších hier, ktoré sa už v minulosti objavili, spomenieme Plavčan Simulátor či ĽSNS wild hunt.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Slovensko.Digital predstavuje aplikáciu k parlamentným voľbám

20.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+