MojAndroid

Parkio je služba známa aj zo zahraničných krajín ako Rakúsko, Portugalsko či Írsko. Teraz prichádza aj na Slovensko a ponúkne lákavú, praktickú a efektívnu možnosť platby za parkovné prostredníctvom mobilnej aplikácie. Nechýbajú aj ďalšie funkcie, vrátane príjazdov do rôznych parkovacích garáží.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 14. týždeň 2018

Parkio

Prvým mestom na Slovensku, v ktorom službu Parkio môžete využívať, je Šamorín. Aplikácia pomôže nájsť vhodné parkovacie miesta v danom meste, umožní tiež uhradiť parkovné na ľubovoľnú dobu (napríklad na viac hodín naraz). Prihlásenie do služby Parkio si vyžaduje registráciu. Tú je možné vykonať prostredníctvom e-mailu, prípadne prihlásením do vášho Facebook alebo Google účtu. Viac informácií ponúkne tiež oficiálna webová stránka služby Parkio.

Prenajatie parkovacieho miesta a ďalšie funkcie

Služba Parkio ponúkne tiež prenajatie parkovacieho miesta. Majitelia parkovacieho miesta ho tak môžu “požičať” inému vozidlu na určitý čas. Prenajatie miesta bude k dispozícii napríklad na deň, týždeň či dokonca mesiac. Ďalšou zaujímavou funkciou je možnosť vjazdu do parkovacích garáží. Realizáciu tejto funkcie si môžete prezrieť na videu nižšie.

Verzia: 1.15.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.15.2
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+