MojAndroid

Parkio je služba známa aj zo zahraničných krajín ako Rakúsko, Portugalsko či Írsko. Teraz prichádza aj na Slovensko a ponúkne lákavú, praktickú a efektívnu možnosť platby za parkovné prostredníctvom mobilnej aplikácie. Nechýbajú aj ďalšie funkcie, vrátane príjazdov do rôznych parkovacích garáží.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 14. týždeň 2018

Parkio

Prvým mestom na Slovensku, v ktorom službu Parkio môžete využívať, je Šamorín. Aplikácia pomôže nájsť vhodné parkovacie miesta v danom meste, umožní tiež uhradiť parkovné na ľubovoľnú dobu (napríklad na viac hodín naraz). Prihlásenie do služby Parkio si vyžaduje registráciu. Tú je možné vykonať prostredníctvom e-mailu, prípadne prihlásením do vášho Facebook alebo Google účtu. Viac informácií ponúkne tiež oficiálna webová stránka služby Parkio.

Prenajatie parkovacieho miesta a ďalšie funkcie

Služba Parkio ponúkne tiež prenajatie parkovacieho miesta. Majitelia parkovacieho miesta ho tak môžu „požičať“ inému vozidlu na určitý čas. Prenajatie miesta bude k dispozícii napríklad na deň, týždeň či dokonca mesiac. Ďalšou zaujímavou funkciou je možnosť vjazdu do parkovacích garáží. Realizáciu tejto funkcie si môžete prezrieť na videu nižšie.

Verzia: 1.15.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.15.2
Aktuálna cena: Zdarma
  • SeppWinkler

    Keď bude Bratislava a ešte nejaké väčšie mestá (ZA, KE, BB, PP…) tak bude mať zmysel aj inštalovať, aj registrovať. Kým je len Šamorín, kde sa dá perfektne platiť SMS, nemá veľký zmysel.

Používateľské recenzie
Fotománia

+