MojAndroid

Parkio je služba známa aj zo zahraničných krajín ako Rakúsko, Portugalsko či Írsko. Teraz prichádza aj na Slovensko a ponúkne lákavú, praktickú a efektívnu možnosť platby za parkovné prostredníctvom mobilnej aplikácie. Nechýbajú aj ďalšie funkcie, vrátane príjazdov do rôznych parkovacích garáží.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 14. týždeň 2018

Parkio

Prvým mestom na Slovensku, v ktorom službu Parkio môžete využívať, je Šamorín. Aplikácia pomôže nájsť vhodné parkovacie miesta v danom meste, umožní tiež uhradiť parkovné na ľubovoľnú dobu (napríklad na viac hodín naraz). Prihlásenie do služby Parkio si vyžaduje registráciu. Tú je možné vykonať prostredníctvom e-mailu, prípadne prihlásením do vášho Facebook alebo Google účtu. Viac informácií ponúkne tiež oficiálna webová stránka služby Parkio.

Prenajatie parkovacieho miesta a ďalšie funkcie

Služba Parkio ponúkne tiež prenajatie parkovacieho miesta. Majitelia parkovacieho miesta ho tak môžu “požičať” inému vozidlu na určitý čas. Prenajatie miesta bude k dispozícii napríklad na deň, týždeň či dokonca mesiac. Ďalšou zaujímavou funkciou je možnosť vjazdu do parkovacích garáží. Realizáciu tejto funkcie si môžete prezrieť na videu nižšie.

Verzia: 1.15.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.15.2
Aktuálna cena: Zdarma
  • SeppWinkler

    Keď bude Bratislava a ešte nejaké väčšie mestá (ZA, KE, BB, PP…) tak bude mať zmysel aj inštalovať, aj registrovať. Kým je len Šamorín, kde sa dá perfektne platiť SMS, nemá veľký zmysel.

+