MojAndroid

Aj vy máte večne problémy vo veľkých mestách a dlhé hodiny hľadáte miesto na parkovanie? Neviete si potom nájsť svoje auto? Ak ste si aspoň raz odpovedali áno, potom aplikácia Park Me Right: Car locator je určená práve pre vás.

Aplikácia Park Me Right: Car locator vyhľadá pre vás možnosti parkovania vo vašom okolí, zobrazí vám verejné parkovacie garáže a informuje vás aj o aktuálnom stave obsadenosti parkovacích miest. Jednoduchým spôsobom sa potom dostanete na vaše parkovacie miesto, ktoré si môžete uložiť do aplikácie.

Ak náhodou po návrate nebudete vedieť nájsť svoje auto, stačí spustiť aplikáciu Park Me Rigt: Car locator a aplikácia vám napovie smer, ktorým sa máte vydať, aby ste našli svojho štvorkolesového miláčika. Navigovať vás bude kompas a pomôže aj merítko vzdialenosti. V móde reálneho náhľadu môžete navyše pozorovať približné umiestnenie automobilu označené lokalizačnou šípkou.

Aplikácia Park Me Right: Car locator patrí k zaujímavým aplikáciám, ktoré vám pomôžu nájsť parkovacie miesto vo vašej blízkosti. Ak máte problém nájsť svoje auto, pre aplikáciu Park Me Right nie je problémom pomôcť vám.

Park Me Right: Car locator je teraz dostupná v Google PLay Store a je pre všetkých používateľov zadarmo.

Verzia: 86
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 86
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Park Me Right

1.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+