MojAndroid

Funkciu multi-window spoločnosti Samsung, ktorá na výkonnejších zariadeniach umožňuje prácu s aplikáciami v dvoch oknách, už asi nemusíme predstavovať. Spoločnosť ju po prvýkrát sprístupnila v Galaxy Note II, Note 10.1 a neskôr prostredníctvom aktualizácie aj pre majiteľov smartfónu Galaxy S III. Vývojári z Paranoid Android označili takéto riešenie za nie najvhodnejšie a doslova “je nanič”. Preto pripravujú úplne nový spôsob práce s aplikáciami, ktorý umožní rýchlejšie prepínanie medzi aplikáciami a pohodlnejšiu prácu s nimi.

Na vyššie uvedenom videu môžete vidieť len časť toho, čo tím vývojárov z Paranoid Android pripravuje. Ako informujú na sociálnej sieti Google+, ide len o technické demo video, ktoré zobrazuje 10% skutočných funkcií nového multitaskingu. Sme  preto zvedaví, s čím vývojári prídu a čo bude ten revolučný spôsob práce s aplikáciami.

 “Myslíme si, že implementácie multitaskingu (Samsung, CyanogenMod) stoja za nič a tentokrát to chceme spraviť poriadne. Ak uspejeme s tým čo máme na mysli, tak to bude paráda”.

29.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+