MojAndroid

Fanúšikovia alternatívnych ROM majú dôvod na radosť. Tím stojaci za veľmi populárnou ROM Paranoid Android totižto vydal jej úplne novú verziu a zároveň oznámil, že sa doteraz snažil vylepšiť všetko to, čo vydali v predchádzajúcom období. Novú verziu sprístupni okrem iných zariadení aj na smartfónoch OnePlus, ako aj na populárnych Nexusoch.

Hlavnými novinkami má byť predovšetkým nový typ usporiadania menu rýchlych nastavení, podpora plávajúcich okien, nový tzv. “pohlcujúci” mód, nové používateľské prostredie, ako aj podpora pre témy založené na CyanogenMod engine. Vývojársky tím sa zároveň rozrástol o nových členov, ktorí budú prispievať k rýchlejším aktualizáciám a opravám chýb.

Ak máte o novú Paranoid ROM záujem, môžete si ju stiahnuť z oficiálnych stránok. Momentálne je ale dostupná len pre niekoľko zariadení, vrátane Nexusov, smartfónov od Sony a OnePlus.

 

9.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+