MojAndroid

Paranoid Android patrí dnes k veľmi známym a obľúbeným alternatívnym ROM-kám. Táto ale za posledný rok nedostala takmer žiadny väčší update a po aktualizácii na Android 6.0 Marshmallow sa po aktualizácii na Nougat akoby zem zľahla. To by sa však mohlo už čoskoro zmeniť.

Aj keď oficiálne vývojári príchod Nougatu zatiaľ nepotvrdili, viaceré znaky tomu nasvedčujú. Tím Paranoid Android zverejnil na sociálnych sieťach obrázok s textom Paranoidandroid s hashtagom #stayparanoid, ktorý znázorňuje novú koncepciu “koláčového” ovládania. Práve to sa stalo synonymom tejto ROM. Okrem toho, vývojári z XDA developers zaznamenali aj zmeny na projektovej stránke Gerrit.

Nová verzia Paranoid Android by bola určite vítaná a ako vývojári informovali, tak v prípade jej vydania pôjde už o stabilnú verziu. Vývoj sa podľa nich oneskoril najmä pre nedostatok developerov, ktorých v tíme aktuálne aktívne pôsobí len 3-5.

 

Zdroj: xda

24.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+