MojAndroid

Z Vatikánu prišla veľmi zaujímavá správa. Dario Vigano, Prefekt pre komunikáciu, podľa všetkého pri rozhovore pre tamojšie rádio uviedol, že pápež František si už tento víkend založí účet na sociálnej sieti Instagram. Pápež je od svojho nástupu v mnohých smeroch revolučný a svojský a osvojenie si moderných technológií je iba logickým krokom pre to, aby oslovil čo najväčšiu časť verejnosti.

Náš tip
Instagram upraví poradie príspevkov podľa nového algoritmu. Ukáže len tie najlepšie

Svätý Otec by mal vystupovať pod menovkou @Franciscus, ktorá sa zatiaľ na sieti Instagram nenachádza. Našli sme ale niekoľko fanúšikovských účtov, ktoré uverejňujú fotografie spojené s pápežom Františkom a ktoré majú tisíce sledovateľov. Uvidíme, aké fotografie začne pápež František pridávať a či si bude účet spravovať sám, no ide skutočne o veľmi zaujímavý krok, na ktorého potvrdenie si ale ešte budeme musieť niekoľko dní počkať.

Zdroj: ANSA via Gizmodo

16.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+