MojAndroid

Spoločnosť Zungle na Kickstarteri predstavila svoju ideu o tom, ako si predstavuje moderné slnečné okuliare. Nesú názov Panther a v súčasnosti sa uchádzajú o podporu prostredníctvom davovo financovaného projektu na už zmieňovanom portáli. A zdá sa, že žnú veľký úspech. Doteraz totižto vyzbierali už dvojnásobok cieľovej hodnoty.

zungle3

Okuliare Panther nie sú len tak obyčajné slnečné okuliare. Do ich tela výrobca integroval technológiu prenosu zvuku vibráciami cez lebečnú kosť, vďaka čomu je možné okuliare využiť na odposluch hudby, ale aj na telefónne hovory. Panther totižto obsahujú vlastný mikrofón a technológiu Bluetooth. Výhodou je, že používateľ nie je zbytočne zaťažovaný káblami a perfektne vníma aj zvuky svojho okolia.

 

Výrobca pri reprodukcii hudby sľubuje vysokú kvalitu zvukového prednesu, ktorá je údajne porovnateľná s bežnými slúchadlami. Pri počúvaní hudby vydrží vstavaná batéria približne 4 hodiny streamovania. Nabitie trvá približne hodinu. Posúdenie vzhľadu okuliarov necháme už na vás, ak by sa vám ale zapáčili, môžete si ich predobjednať už dnes, a to za cenu 109 dolárov. K dispozícii sú v niekoľkých farbách rámu aj sklíčok, pričom svojim majiteľom budú dodané v priebehu novembra tohto roka.
zungle4 Zungle5 zungle 7 zungle8

Zdroj: kickstarter

20.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+