MojAndroid

Spoločnosť Panasonic nikdy na trhu smartfónov výrazne neuspela, ale v segmente audio príslušenstva sa jej tradične darí. Na trh teraz podľa portálu GizmoChina prináša TWS slúchadlá Panasonic RZ-B110W a RZ-B310W, ktoré prekvapia svojou rozumnou cenou.

Slúchadlá sa líšia len v jednej funkcii

Obidva modely sú dizajnovo navrhnuté tak, aby presne zapadli do zvukovodu používateľa. V obidvoch prípadoch sú dodávané len v čiernej farbe, ale model RZ-B310W má v porovnaní s RZ-B110W hranatejší dizajn. O zvukový výstup sa stará 10-milimetrové dynamické meniče a jeho kvalitu vylepšuje patentovaná technológia Panasonic XBS ( (eXtra Bass System).

Panasonic RZ-B110W | Zdroj: Panasonic.com

Model RZ-B310W má ešte oproti RZ-B110W funkciu potlačenia hluku. Nie je to však klasické aktívne potlačenie hluku (ANC), ale hybridné, ktoré pomocou integrovaných mikrofónov a technológiám feed-forward a feed-back potláča rušivý okolitý hluk. Obidva modely majú Bluetooth 5.3, odolnosť proti dažďu certifikácie IPX4, dotykové ovládanie a podporu hlasových asistentov od Googlu a Applu.

Panasonic RZ-B310W | Zdroj: Panasonic.com

Slúchadlá RZ-B110W  ponúkajú 6 hodín prehrávania na jedno nabitie a ďalších 20 hodín výdrže batérie po dobití z nabíjacieho puzdra, ktoré sa nabíja cez USB-C port. Slúchadlá RZ-B310W ponúknu so zapnutým potlačením hluku 5,5 hodín prehrávania na jedno nabitie a ďalších 10,5 hodín po dobití z nabíjacieho puzdra.

Panasonic RZ-B310W sa predáva za cenu v prepočte  99 eur, zatiaľ čo nižší model RZ-B110W stojí v prepočte 59 eur

Náš tip
HarmonyOS by mal byť pre Huawei smartóny konečne dostupný aj globálne

 

 

8.5.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+