MojAndroid

Panasonic prišiel s novinkou, ktorá prinesie naozaj revolúciu do sveta mobilných telefónov. Novinka v podobe Power Eluga prinesie 5 palcový displej a procesor s taktom 1.5GHz Snapdragon S4.

Power Eluga bude poháňaný Androidom 4.0, zdobiť ho bude 5 palcový displej HD LCD, s rozlíšením 1280 × 720, 1080p Full HD video, doplnkom bude NFC čip a 8 megapixlový fotoaparát s 8 násobným zoomom. Panasonic tvrdí, že 50% nabitie 1800 mAh batérie dosiahne tento smartfón už za 30 minút.

Hmotnosť Power Eluga sa pohybuje na úrovni 133 gramov, rozmery 136 x 70 mm, hrúbka je úrovni 9,6 milimetra. Vo vnútri telefónu vás čaká 8 GB pamäte s možnosťou rozšírenia o microSD karty do úrovne až 32 GB.

Toshiya Matsumura, generálny riaditeľ Mobile Communications System, Panasonic Communications Europe, povedal: „Power Eluga je pre nás skutočný medzník, pretože prináša všetko, čo by moderný smartfón mal mať. Dlho smartfóny obmedzovali funkcie, aby neprišli o vzhľad a prijali dokonalú formu. Power Eluga prináša skutočný zlom vo vysokom výkone a špičkovom štýle.“

“Pri vývoji Power Eluga, sme odmietli robiť kompromisy a zostali sme ambiciózni. Takto sa nám podarilo vytvoriť pohodlný 5 palcový smartfón s displejom s vysokým rozlíšením a veľmi rýchlo nabíjateľný , vode a prachu odolný smartfón s pôsobivými vlastnosťami, ako  je NFC a procesor s taktom 1.5 GHz. Všetko je vložené v tenkom a pohodlnom, štýlovom smartfóne.“

27.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+