MojAndroid

Ak v blízkej dobe plánujete kúpu telefónu s Androidom, mali by ste zvážiť čakanie na nový Nexus Two. Svetom internetu sa totiž šíria chýry o jeho uvedení na trh a to práve dnes, keď sa koná tlačová konferencia v New Yorku. Práve tu by mohli Samsung a Google predstaviť toto nové zariadenie.

Nexus Two by mal byť ako prvý vybavený Androidom 2.3 Gingerbread. Na rozdiel od Nexus One, ktorý sa predáva len online, bude jeho nástupca dostupný aj priamo v obchodoch, čím chce Google zväčšiť jeho predajnosť. Ako poznamenal “veľa zákazníkov chce pred kúpou telefón najprv držať v rukách”. Ak je toto všetko pravda, Google telefón by mohol prísť do Veľkej Británie do Vianoc. Čo je skutočnosť a čo nie sa už v krátkom čase dozvieme.O ďalších novinkách vás budeme informovať.

8.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+