MojAndroid
Náš tip
Carrot Weather: Počasie, ktoré má osobnosť

Existuje množstvo aplikácií na počasie, no len málo z nich je štýlových a zároveň aj funkčných. Aplikácia Overdrop od člena xda-developers s menom brekane vyzerá, že spĺňa obidve požiadavky a navyše ponúka pekné používateľské rozhranie. Čo ale robí aplikáciu zaujímavou nie je používateľské rozhranie, ale množstvo funkcií, ktoré ponúka. Ponúka AMOLED tému, ktorú má v sebe naozaj len hŕstka takýchto aplikácií. Pozadie sa mení v závislosti od počasia a je dokonca animované.

Množstvo zaujímavých funkcií

Ak teda aplikácia, ktorú používate, neponúka dostatočné množstvo funkcií, Overdrop je tu pre vás. Okrem základných informácií ponúkne informácie o tlaku, vlhkosti, prípadne aj množstve oblakov nad vami. Pokiaľ vás zaujímajú aj widgety, ktoré by správna aplikácia na počasie mala určite mať, nebudete sklamaní. Môžete si vybrať z množstva dostupných widgetov a hodiť ich na vašu domovskú obrazovku, takže k počasiu budete mať prístup okamžite.

Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie zdarma, prípadne Pro verzia stojí 1,19 €. Pokiaľ vám nevadia reklamy, určite vám bude stačiť aj verzia, ktorá je bezplatná.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,19 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,19 €

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+