MojAndroid

Aplikácia Outlook Mobile dostane v priebehu mája a júna nové funkcionality a vylepšenia. Zmeny, ktoré spoločnosť Microsoft plánuje aplikovať, budú iné pre Android platformu a iné pre iOS. Bližšie predstavíme zmeny a updaty, ktoré budú dostupné pre Android používateľov aplikácie Outlook Mobile.

Integrácia Office Lens či Quick Reply

Prvou z nových funkcií je možnosť písať správu (a následne ju dokončiť) na rôznych zariadeniach. Napríklad – začnete ju písať na svojom mobilnom zariadení a bude možné ju dopísať na svojom stolovom počítači (a samozrejme aj naopak). Outlook vám umožní dokončiť veci, keď je pre vás ten správny čas. V Outlooku pre Android by mala byť už dostupná.

Ďalšou funkcionalitou, ktorá bude pre Android v Outlooku dostupná v priebehu mája, je technológia Office Lens v Outlooku. Ide o zachytenie a zdieľanie detailov vo forme obrázka, či dokumentu. Pomocou novej ikony, do ktorej je integrovaná Office Lens technológia, jednoducho zachytíte tabuľu, dokument, či obrázok a vložíte ho do vašej e-mailovej správy. Aplikácia Outlook integruje aplikácie a služby, ktoré potrebujete na to, aby ste boli produktívni. Takže môžete rýchlo a ľahko zdieľať to, čo potrebujete a kedy to potrebujete.

Ďalšou novinkou je tzv. quick reply, a teda rýchle odpovede. Vaše e-mailové vlákno by sa malo zobrazovať podobne ako v chate, takže celý obsah vlákna budete mať rovno pred očami. Funkcia bude pre Android taktiež dostupná v priebehu mája.

Favorite people a blokovanie externého obsahu

V júni sa zdostupní aj funkcia, ktorá vám umožní označiť svoje najobľúbenejšie kontakty. Práve tieto kľúčové osoby a správy od nich sa budú zobrazovať ako prvé, takže pri vyhľadávaní vám takéto tagy pomôžu okamžite identifikovať tých správnych ľudí.

Niekedy obrázky vložené v e-mailoch môžu pomáhať odosielateľovi identifikovať, či bol daný e-mail otvorený. Sledovanie e-mailov, ktoré boli otvorené, môže byť dôležité pre digitálnych obchodíkov. Ak nechcete, aby sa vo vašej schránke niečo takéto sledovalo, Outlook teraz bude pomáhať chrániť vašu schránku a zablokovať tento externý obsah. Funkcia bude dostupná opäť v priebehu mája.

Tieto spomenuté a ďalšie funkcie sú dostupné pre najnovšiu verziu Outlooku, preto nezabudnite na aktualizáciu, aby ste získali nové výhody.

2.5.2018
Zdroj: Microsoft via PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+