MojAndroid

Keď Microsoft kúpil aplikáciu Sunrise, mnohí používatelia správne predpovedali zánik obľúbenej aplikácie s kalendárom. Microsoft tento rok oficiálne odstránil Sunrise z obchodov s aplikáciami a postupne ruší aj podporu. Jedinou útechou pre fanúšikov aplikácie je, že niektoré jej funkcie teraz ponúka vo vlastnom Outlook kalendári.

V kalendári pribudne nová sekcia “zaujímavé kalendáre”. Zo začiatku sa bude jednať iba o športové udalosti, no neskôr pribudnú aj televízne relácie a ďalšie zaujímavé kalendáre, ktorými môžete obohatiť svoj vlastný. Okrem toho pribudlo aj špeciálne ikony pre udalosti v kalendári, ktorými je možné rozlíšiť jednotlivé záznamy. Ďalšou šikovnou funkciou je zobrazenie mapy v detailoch udalosti v prípade, že je špecifikovaná adresa. Vďaka tomu si budete môcť ľahko nechať zobraziť podrobnosti adresy miesta konania udalosti, pričom kliknutie na obrázok mapy vás prenesie priamo do vašej prednastavenej aplikácie s mapami.

Tešiť sa zatiaľ môžu iba majitelia zariadení s iOS, no nové funkcie by mali byť čoskoro dostupné aj pre Android. Stále nám ale ale v aplikácii chýbajú niektoré dôležité funkcie, pre ktoré sme mali titul Sunrise skutočne radi. Veríme ale, že ich sem Microsoft čo najskôr pridá.

Verzia: 2.2.121
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.121
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Office Blog via Android Police

14.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+