MojAndroid

Tohtoročným trendom v aktualizáciách Android aplikácií je tmavý režim. Netýka sa len aplikácií tretích strán. Tmavý režim už dostalo viacero Google aplikácií a jeho podpora bude dokonca aj súčasťou systému Android 10. Pozadu nechce ostať ani spoločnosť Microsoft. Ako informuje AndroidPolice, tak emailový klient Microsoft Outlook už oficiálne podporuje tmavý režim.

Microsoft Outllok tmavý režim

Manuálny aj automatický tmavý režim

Informácie o chystanej podpore tmavého režimu pre Microsoft Outlook sa objavili už minulý mesiac. Prepínač pre tmavý režim nájdete v Nastaveniach aplikácie v sekcii Výber Témy. Samozrejmosťou je aj možnosť automatickej aktivácie tmavého režimu pri nízkej kapacite batérie. Tmavý režim šetrí oči používateľa pri sledovaní displeja v tme a hlavne šetrí batériu pri smartfónoch s OLED displejmi.

Hlavná konkurencia pre Gmail

Microsoft Outlook je jednou hlavných konkurenčných aplikácií pre Gmail od Googlu. Oproti nemu ale ponúka podporu akejkoľvek e-mailovej služby využívajúcej protokol POP3 alebo IMAP. Jeho súčasťou je aj podpora pre rôzne doplnky. Tmavý režim jeho funkcionalitu ďalej rozširuje a mohol by pomôcť jeho rozšíreniu medzi ďalších používateľov Android smartfónov.

Verzia: 2.2.121
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.121
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Microsoft mení svoje zmluvné podmienky, môže odpočúvať Skype alebo Cortanu
30.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+