MojAndroid

Originálna hra Out There patrila medzi tie úspešnejšie tituly svojej doby. V hre bola vytvorená špeciálna podoba vesmíru s vlastnými pravidlami a možnosťami, ktoré uchvátili hráčov po celom svete. Out There Chronicles síce nie je hrou ako takou, ale ide o grafickú interaktívnu novelu, v ktorej používatelia môžu ovplyvniť dej.

Ten je vsadený niekoľko tisíc rokov pred originálnou hrou. Chronicles sleduje príbeh Dariusa, utečenca zo Zeme, ktorý sa prebral z kryo-spánku a teraz musí prežiť v nehostinnom mimozemskom prostredí. Vašou úlohou bude zvládnuť náročné dialógy, takže hru si užijú iba znalci angličtiny. Ak vám ale anglický jazyk nerobí problémy, tu si prídete na svoje. Pútavý príbeh s množstvom zaujímavých postáv a mimozemských bytostí vás bude nútiť hrať ďalej a odhaľovať tajomstvá tohto sveta.

Jednotlivé rozhodnutia budú ale veľmi dôležité, pretože nimi priamo ovplyvníte dej hry. Vašou úlohou bude prežiť celý dej, no je veľmi pravdepodobné, že sa vám to na prvýkrát nepodarí. Aj preto je v hre množstvo kontrolných bodov, od ktorých budete začínať v prípade, že ste pred tým neuspeli a prišli ste o život. Možno by nebolo na škodu, ak by ste si pred stiahnutím tejto novely najskôr zahrali originálnu hru Out There, kde sa oboznámite s tamojším svetom. Originálna hra ale stojí 4,99 EUR, čo nie je najmenej, no ide o skutočne kvalitný titul. Novinka Out There Chronicles môže byť vaša za 2,99 EUR.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: 2,99 €

Zdroj: Android Authority

9.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+